image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie naszych klientów

DMP
2021/09/08

Perfekcyjne cięcie (kolejne). Trafne rady. Przemiła obsługa. Polecam!

STRZYŻENIE DAMSKIE Z MODELOWANIEM/ WŁOSY ŚREDNIE

Ula
2021/09/01

Polecam

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie ) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY DŁUGIE, MANICURE HYBRYDOWY, PEDICURE HYBRYDOWY, Opłata sanitarna

Anna
2021/08/31

Spędziłam dwie godziny w bardzo miłym, taktownym towarzystwie. Pani Joanna w tym czasie wykonała świetne -dobrane do moich oczekiwań farbowanie i modelowanie; zaproponowała wapno gdy obawiałam się typowej dla mnie po farbie reakcji alergicznej. wieczorem. Efekty - nadspodziewane.

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY KRÓTKIE, Opłata sanitarna

Joico

min
od PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Na ratunek słabym i zniszczonym włosom przybywa terapia Joico, korzystająca z systemu rekonstrukcji K-PAK. Dzięki tym czterem produktom żadne włosy nie są sprawą przegraną – nawet najbardziej łamliwe, rozdwajające się i osłabione latami chemicznych i mechanicznych zniszczeń włosy odzystają blask i siłę. Regeneracja na poziomie komórkowym i głębokie nawilżenie to prawdziwy dar i ulga dla włosów. To nie wszystko – system K-PAK nie tylko odbudowuje, ale też chroni włosy przed kolejnymi uszkodzeniami.

 

Efekty

Efekty widoczne już po pierwszej terapii, a najlepsze rezultaty po serii 3 zabiegów, w odstępach 3-4 tygodni.