image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie naszych klientów

DMP
2021/09/08

Perfekcyjne cięcie (kolejne). Trafne rady. Przemiła obsługa. Polecam!

STRZYŻENIE DAMSKIE Z MODELOWANIEM/ WŁOSY ŚREDNIE

Ula
2021/09/01

Polecam

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie ) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY DŁUGIE, MANICURE HYBRYDOWY, PEDICURE HYBRYDOWY, Opłata sanitarna

Anna
2021/08/31

Spędziłam dwie godziny w bardzo miłym, taktownym towarzystwie. Pani Joanna w tym czasie wykonała świetne -dobrane do moich oczekiwań farbowanie i modelowanie; zaproponowała wapno gdy obawiałam się typowej dla mnie po farbie reakcji alergicznej. wieczorem. Efekty - nadspodziewane.

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY KRÓTKIE, Opłata sanitarna

Depilacja woskiem

15 - 70 min
od 25 PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Depilacja woskiem to, szybka i bardzo skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia, zapewniająca jedwabiście gładką skórę na trzy do sześciu tygodni. Jest tak bezpieczna, że może być stosowana na niemal każdym obszarze ciała: na nogach, rękach, strefach bikini, plecach, brzuchu, czy twarzy. Co więcej, regularna depilacja woskiem ma tę niezwykłą zaletę, że z czasem włosy w rejonie zabiegu stają się rzadsze, miększe i znacznie wolniejsze w odroście – efekt, którego nie da się uzyskać w przypadku żadnej innej depilacji nietrwałej! Nasze specjalistki zapewnią pełen komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu, a także wytłumaczą jak najlepiej dbać o wydepilowaną woskiem skórę.

Aby wybrać konkretną partię ciała kliknij na przycisk Moment.pl