image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie na temat tej usługi

Aneta
2022/03/28

Pani Kamila profesjonalnie w przemiłej atmosferze zajmuje się klientem. Polecam z całego serca jej zabiegi kosmetyczne.

DERMAQUEST MangoLift Collagen Thrapy

DMP
2022/03/27

Pani Iza wykonuje zabieg bardzo dokładnie i delikatnie. Polecam! Dodatkowo dziękuje za możliwość zmiany terminu w ostatniej chwili.

HENNA RZĘS , Henna Pudrowa BrowXenna z regulacją

Marta
2022/03/21

Joasia wymiata. Ma pomysły, rękę i umiejetnosci. Do tego wysokiej klasy kosmetyki. Pełne wiosenne odświeżenie. Włosy piękne i zadbane. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalnie. Jak zawsze 200% zadowolenia. Dziękuję :)

BABYLIGHTS/ REFLEKSY + tonowanie, ZE STRZYŻENIEM i modelowaniem, włosy długie

Depilacja woskiem

15 - 70 min
od 40 PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Depilacja woskiem to, szybka i bardzo skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia, zapewniająca jedwabiście gładką skórę na trzy do sześciu tygodni. Jest tak bezpieczna, że może być stosowana na niemal każdym obszarze ciała: na nogach, rękach, strefach bikini, plecach, brzuchu, czy twarzy. Co więcej, regularna depilacja woskiem ma tę niezwykłą zaletę, że z czasem włosy w rejonie zabiegu stają się rzadsze, miększe i znacznie wolniejsze w odroście – efekt, którego nie da się uzyskać w przypadku żadnej innej depilacji nietrwałej! Nasze specjalistki zapewnią pełen komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu, a także wytłumaczą jak najlepiej dbać o wydepilowaną woskiem skórę.

Aby wybrać konkretną partię ciała kliknij na przycisk Moment.pl