image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie naszych klientów

DMP
2021/09/08

Perfekcyjne cięcie (kolejne). Trafne rady. Przemiła obsługa. Polecam!

STRZYŻENIE DAMSKIE Z MODELOWANIEM/ WŁOSY ŚREDNIE

Ula
2021/09/01

Polecam

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie ) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY DŁUGIE, MANICURE HYBRYDOWY, PEDICURE HYBRYDOWY, Opłata sanitarna

Anna
2021/08/31

Spędziłam dwie godziny w bardzo miłym, taktownym towarzystwie. Pani Joanna w tym czasie wykonała świetne -dobrane do moich oczekiwań farbowanie i modelowanie; zaproponowała wapno gdy obawiałam się typowej dla mnie po farbie reakcji alergicznej. wieczorem. Efekty - nadspodziewane.

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY KRÓTKIE, Opłata sanitarna

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

180 min
od 200 PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Metoda 1:1 jest bezpieczną i bardzo efektowną metodą przedłużenia i zagęszczenia rzęs, której celem jest wydobycie i uwydatnienie piękna oka, a także całej twarzy. Polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy, jednej rzęsy z włókna syntetycznego. Przed rozpoczęciem zabiegu nasi specjaliści ustalają z klientką upragniony efekt, a następnie indywidualnie dobierają rzęsy – mają one różne długości, grubości i skręty, co pozwala na wiele różnych rodzajów stylizacji. Dodatkowo podczas przedłużenia użyte są hydrożelowe płatki z aloesem, które schładzają i nawilżają delikatną skórę pod oczami, nadając jej gładkości i blasku. Przedłużenia rzęs wykonywane jest przy zamkniętych oczach i w pozycji leżącej, co pozwala na chwilę relaksu.

Pierwsza aplikacja trwa do 2,5 godzin, uzupełnienie po trzech tygodniach – do 1,5 godziny.

Przeciwwskazania

  • Choroby alergiczne oczu
  • Zapalenie spojówki
  • Całkowity brak rzęs
Do 48 godzin po zabiegu należy unikać kontaktu rzęs z wodą i parą. Nie należy również korzystać z sauny, solarium lub basenu oraz uważać na kosmetyki zawierające tłuszcz. Jeżeli korzystasz z płynu dwufazowego, zamień go na płyn micelarny. Nie powinno się również pocierać rzęs, ponieważ osłabia to ich utrzymywanie. Makijaż należy zmywać delikatnymi ruchami, a u linii rzęs najlepiej patyczkiem kosmetycznym.