image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie na temat tej usługi

Aneta
2022/03/28

Pani Kamila profesjonalnie w przemiłej atmosferze zajmuje się klientem. Polecam z całego serca jej zabiegi kosmetyczne.

DERMAQUEST MangoLift Collagen Thrapy

DMP
2022/03/27

Pani Iza wykonuje zabieg bardzo dokładnie i delikatnie. Polecam! Dodatkowo dziękuje za możliwość zmiany terminu w ostatniej chwili.

HENNA RZĘS , Henna Pudrowa BrowXenna z regulacją

Marta
2022/03/21

Joasia wymiata. Ma pomysły, rękę i umiejetnosci. Do tego wysokiej klasy kosmetyki. Pełne wiosenne odświeżenie. Włosy piękne i zadbane. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalnie. Jak zawsze 200% zadowolenia. Dziękuję :)

BABYLIGHTS/ REFLEKSY + tonowanie, ZE STRZYŻENIEM i modelowaniem, włosy długie

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

180 min
od 250 PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Metoda 1:1 jest bezpieczną i bardzo efektowną metodą przedłużenia i zagęszczenia rzęs, której celem jest wydobycie i uwydatnienie piękna oka, a także całej twarzy. Polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy, jednej rzęsy z włókna syntetycznego. Przed rozpoczęciem zabiegu nasi specjaliści ustalają z klientką upragniony efekt, a następnie indywidualnie dobierają rzęsy – mają one różne długości, grubości i skręty, co pozwala na wiele różnych rodzajów stylizacji. Dodatkowo podczas przedłużenia użyte są hydrożelowe płatki z aloesem, które schładzają i nawilżają delikatną skórę pod oczami, nadając jej gładkości i blasku. Przedłużenia rzęs wykonywane jest przy zamkniętych oczach i w pozycji leżącej, co pozwala na chwilę relaksu.

Pierwsza aplikacja trwa do 2,5 godzin, uzupełnienie po trzech tygodniach – do 1,5 godziny.

Przeciwwskazania

  • Choroby alergiczne oczu
  • Zapalenie spojówki
  • Całkowity brak rzęs
Do 48 godzin po zabiegu należy unikać kontaktu rzęs z wodą i parą. Nie należy również korzystać z sauny, solarium lub basenu oraz uważać na kosmetyki zawierające tłuszcz. Jeżeli korzystasz z płynu dwufazowego, zamień go na płyn micelarny. Nie powinno się również pocierać rzęs, ponieważ osłabia to ich utrzymywanie. Makijaż należy zmywać delikatnymi ruchami, a u linii rzęs najlepiej patyczkiem kosmetycznym.