image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

Nowości

Innowacyjny modeling skóry Bloomea PRO

Zabieg na twarz lub ciało Bloomea PRO jest prawdziwą innowacją w świecie kosmetyki! Wykorzystana w nim technologia pozwala na bezinwazyjny modeling skóry i wyraźne, spektakularne efekty. Dlatego też to właśnie on został w marcu zabiegiem miesiąca Upiększalni.

Kuracja przeprowadzana jest z użyciem urządzenia Bloomea PRO. Bazuje ona na technologii Trio M.M.L., obejmując 3 uzupełniające się działania:

  • mikrowibrację – przyjemny mikromasaż stymulujący skórę do pracy, który pozwala na otwarcie kanalików, przyspieszając wnikanie substancji aktywnych,
  • makroeksfoliację – warstwowe oczyszczanie skóry za pomocą wyciągu z agawy,
  • luminoterapię – światłolecznictwo wykorzystujące podczerwień do stymulacji kolagenu, elastyny i fibroblastów.

Synergiczne oddziaływanie wszystkich czynności podejmowanych w zabiegu to klucz do jego niesamowitego działania, o czym możesz się przekonać na własnej skórze.

Zabieg Bloomea PRO czy warto?

Z urządzenia Bloomea PRO można korzystać na twarzy i całym ciele – w tym dłoniach, pośladkach, piersiach, brzuchu czy biodrach.

To doskonały sposób na walkę z oznakami starzenia i zachowanie młodzieńczego wyglądu na dłużej! Głównymi korzyściami płynącymi z wykonania zabiegu na twarz są:

  • poprawa napięcia,
  • wymodelowanie owalu twarzy,
  • redukcja zmarszczek i przebarwień,
  • zagęszczenie skóry,
  • bardzo mocne nawilżenie i dotlenienie cery.

Zastosowanie zabiegu na ciało to odpowiedź na pytanie o to, jak pozbyć się rozstępów i blizn (w tym potrądzikowych, pooperacyjnych, a także powypadkowych). Seria sesji urządzeniem Bloomea PRO pozwala cieszyć się piękną, gładką skórą.

Plan profesjonalnej kuracji Bloomea PRO ile zabiegów?

Jak zwykle wygląda kuracja urządzeniem Bloomea PRO? Sesja trwa 1,5 godziny. Dla uzyskania najlepszych efektów należy wykonać ją kilkakrotnie w liczbie powtórzeń wynoszącej pomiędzy 4 a 8 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. Po 2-6 miesiącach warto udać się na zabieg przypominający. Rozpocznij kurację i patrz jak Twoja skóra się zmienia!

Bloomea PRO zalecenia po zabiegu

Odbycie zabiegu to nie wszystko! Równie ważna jest samodzielna, domowa troska o dobro swojej skóry. W trakcie trwania każdej serii zabiegowej przez cały okres jej trwania zalecamy włączenie do rutyny pielęgnacyjnej kremowego koktajlu Bloomea PRO. Nie można także zapomnieć o stosowaniu ochrony przeciwsłonecznej, niezależnie od pory roku.

Jaki zabieg na twarz wybrać jeśli zmagasz się z oznakami starzenia, rozstępami lub bliznami?

Oczywiście Bloomea PRO – zabieg marca wykonywany w naszym salonie. W końcu wykorzystuje on nowoczesne technologie, a co za tym idzie przynosi szereg spektakularnych korzyści. Nasi kosmetolodzy traktują każdego Klienta indywidualnie, dbając o spełnienie potrzeb jego skóry i dobierając kurację tak, aby przyniosła jak najlepsze efekty. Odwiedź nas w marcu w Upiększalni!

Bloomea PRO to prawdziwa innowacja 
w świecie kosmetyki! Umożliwia bezinwazyjny modeling skóry dający wyraźne i spektakularne efekty. 

W marcu osobom udającym się na zabieg miesiąca sprezentujemy Bloomea PRO na dłonie GRATIS.