image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

O Nas

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY we Wrocławiu to miejsce gdzie od ponad 21 lat troszczymy się o piękno i zdrowie. Najlepsi kosmetolodzy, fryzjerzy-styliści zadbają o Twoje dobre samopoczucie oraz Twoją urodę i zdrowie. Umów się na diagnozę cery, koloryzację, relaksujące masaże twarzy, zabiegi medycyny estetycznej, manicure i pedicure. Chętnie dzielimy się naszą holistyczną wiedzą i zapewniamy bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Czym jest Upiększalnia?

Na pytanie ‘Czym jest Upiększalnia?’ staramy się odpowiadać sobie każdego dnia od ponad dwudziestu jeden lat.

Pisanie czy mówienie o sobie przychodzi nam ciężej niż troska i pasja którą wkładamy w to co robimy. Wolimy poczuć i dotknąć. Być. Upiększalnia® to ludzie, relacje, pasje i zaufanie. Jak każdy człowiek jesteśmy trochę inni dzisiaj niż wczoraj. Wierzymy, że dziś jesteśmy lepsi niż rok temu. Pracujemy nad tym, żeby jutro być doskonalsi niż wczoraj. Definicje z natury rzeczy nie oddają całej prawdy, ale proces definiowania pozwala nam określać kierunek w jakim dążymy.

Wiedzieć kim jesteśmy to przecież również zdawać sobie sprawę z naszych aspiracji.

Dlatego zadajemy sobie to pytanie bardzo często, a naszym celem jest być dumnym z odpowiedzi.Wierzymy, że studio urody to coś (a wręcz dużo) więcej niż miejsce gdzie przeprowadza się zabiegi pielęgnacyjne. Więcej niż najwyższej jakości kosmetyki, najnowocześniejsze technologie i najlepsze kwalifikacje. Więcej niż produkty i procesy, nagrody i wyróżnienia. Mówią, że kosmetyczka czy fryzjerka jest jak przyjaciółka. My staramy się temu powiedzeniu nadać kolejny wymiar.

Naszą misją jest pielęgnacja i opieka. Troszczymy się o każdą osobę odwiedzającą nasz salon.

Dbamy o piękno, które jest w nas. Nie tylko w zdrowej skórze, włosach i paznokciach, ale w naszych wartościach i pasjach. Pielęgnujemy urodę na równi z relacjami. Rozmawiamy, słuchamy, doradzamy i wspieramy. Jesteśmy partnerem w poszukiwaniu własnych jakości, zarówno tych cielesnych jak i duchowych.

Zgłębianie różnych wymiarów piękna to dla nas sposób nadawania życiu wartości.

Bo prawdziwe piękno jest ważne, dobre i pożądane, a jego poszukiwanie to przygoda którą warto dzielić się z innymi. Upiększalnia to ludzie i relacje między nimi. To my i Wy, inspirujący się nawzajem, aspirujący do kolejnej, lepszej odsłony samych siebie.

Zespół

Nasz zespół to połączenie najwyższych kwalifikacji i doświadczenia z młodością i świeżością spojrzenia. Nasze specjalistki nie zadowalają się dotychczasowymi osiągnięciami, ale bezustannie poszukują nowych, jeszcze efektywniejszych metod dbania o urodę. Wierzymy, że najlepsze wyniki osiąga się łącząc talent, pasję i ciągłą pracę nad sobą.

Agnieszka

Kosmetolog / Właściciel

Pani Agnieszka Nawrocka, dyplomowany kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem. Najlepsza absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia oraz autorskiego programu Collegium Cosmeticum 1 i 2 stopnia. Zaangażowany przedsiębiorca, pasjonatka zdrowego życia, jogi, podróży i piękna. Działa w stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”.

Joanna

Fryzjer / Stylista

Od początku swojej kariery zawodowej konsekwentnie rozwija się w obszarze fryzjerstwa podejmując liczne szkolenia i warsztaty zarówno w Polsce jak i zagranicą. Pełna energii, kreatywna i pomysłowa. Uwielbia wyzwania i skomplikowane metamorfozy, ale też naturalne, bardziej praktyczne fryzury nie stanowią dla niej problemu. Jej ulubione pasje to rękodzieło, rysunek i sport.

Kamila

Kosmetolog

Magister kosmetologii Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach anti-age, jak masaż Kobido zwany “liftingiem bez skalpela”. Posiada ogromną (i stale rosnącą!) wiedzę na temat makijażu permanentnego. Praktykę kosmetologiczną umiejętnie łączy z zainteresowaniem do psychologii. Wolny czas spędza aktywnie - najchętniej na górskich wędrówkach lub joggingu.

Paulina

Fryzjer / Stylista

Paulina mówi, że w byciu fryzjerem uwielbia brak monotonii. Najlepiej czuje się w koloryzacjach bardzo naturalnych. Delikatne refleksy, sombre z bardzo subtelnym przejściem, baleyage z zachowaniem naturalnego odrostu to jest to w czym czuje się jak ryba w wodzie. Swój wolny czas poświęca na długie spacery po lasach i łąkach z swoją psinką Nebi. W wolnych chwilach czerpie przyjemność z wypiekania ciast i różnego typu słodkości. Przede wszystkim stawia na rozwój i samodoskonalenie się.

Kosmetyki

Jeśli chodzi o jakość produktów na których bazujemy, w Upiększalni nie uznajemy kompromisów. Zarówno w naszej praktyce kosmetologicznej jak i fryzjerskiej korzystamy wyłącznie z najlepszych, sprawdzonych kosmetyków. Uznane na całym świecie marki jak Kevin Murphy, Dermaquest czy Sothys gwarantują rewelacyjne efekty i bezpieczeństwo użytkowania.

Technologie

Nasze specjalistki oprócz umiejętności i wysokich kwalifikacji mają dostęp do najnowocześniejszych technologii i systemów. Wyposażenie Upiększalni jest stale rozwijane. Jeśli na rynku pojawia się nowe, rewolucyjne narzędzie staramy się je przetestować i wdrożyć do użycia w salonie jak najszybciej, jeśli tylko spełnia nasze standardy jakości i bezpieczeństwa.