image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie na temat tej usługi

Aneta
2022/03/28

Pani Kamila profesjonalnie w przemiłej atmosferze zajmuje się klientem. Polecam z całego serca jej zabiegi kosmetyczne.

DERMAQUEST MangoLift Collagen Thrapy

DMP
2022/03/27

Pani Iza wykonuje zabieg bardzo dokładnie i delikatnie. Polecam! Dodatkowo dziękuje za możliwość zmiany terminu w ostatniej chwili.

HENNA RZĘS , Henna Pudrowa BrowXenna z regulacją

Marta
2022/03/21

Joasia wymiata. Ma pomysły, rękę i umiejetnosci. Do tego wysokiej klasy kosmetyki. Pełne wiosenne odświeżenie. Włosy piękne i zadbane. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalnie. Jak zawsze 200% zadowolenia. Dziękuję :)

BABYLIGHTS/ REFLEKSY + tonowanie, ZE STRZYŻENIEM i modelowaniem, włosy długie

Olaplex – regeneracja

60 - 90 min
od 180 PLN

Wybierz długość włosów

W przypadku usługi składającej się z koloryzacji podana cena jest orientacyjna i uzależniona od zużytego materiału o czym Klient zostanie w razie konieczności poinformowany przez Stylistę.
Przepraszamy, ale nie możemy zrealizować usługi w wybranej konfiguracji, prosimy o kontakt telefoniczny

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Profesjonalny system regeneracji, który został stworzony z myślą o włosach zniszczonych podczas zabiegów chemicznych, takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, użycie wysokich temperatur, a także uszkodzeń mechanicznych. Permanentnie replikuje i regeneruje mostki dwusiarczkowe, z których zbudowane są włosy, a tym samym działa na najgłębszych poziomach struktury włosów, powstrzymując ich wykruszanie i wracając im jędrność. System OLAPLEX idealnie łączy się z zabiegami odżywiającymi zewnętrzną powierzchnię włosów, takimi jak ampułki, czy terapie keratynowe. Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu, choć w celu najskuteczniejszej regeneracji zalecana jest seria czterech kuracji.