image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie naszych klientów

DMP
2021/09/08

Perfekcyjne cięcie (kolejne). Trafne rady. Przemiła obsługa. Polecam!

STRZYŻENIE DAMSKIE Z MODELOWANIEM/ WŁOSY ŚREDNIE

Ula
2021/09/01

Polecam

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie ) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY DŁUGIE, MANICURE HYBRYDOWY, PEDICURE HYBRYDOWY, Opłata sanitarna

Anna
2021/08/31

Spędziłam dwie godziny w bardzo miłym, taktownym towarzystwie. Pani Joanna w tym czasie wykonała świetne -dobrane do moich oczekiwań farbowanie i modelowanie; zaproponowała wapno gdy obawiałam się typowej dla mnie po farbie reakcji alergicznej. wieczorem. Efekty - nadspodziewane.

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY KRÓTKIE, Opłata sanitarna

Regeneracja Saryna Key

min
od PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Zabieg głęboko odżywiający i regenerujący włosy, wykorzystujący profesjonalne produkty bazujące na dobrodziejstwach natury. Naturalna keratyna Boha Shea to rewolucyjny efekt długich poszukiwań, wyciąg wszystkiego co najlepsze z afrykańskiego masła shea. Dzięki keratynie przywrócona zostaje witalność włosów, a także ich naturalna, silna struktura – od nasady, aż po końcówki. Ubytki zostają wypełnione, a łuski włosów zamknięte i zabezpieczone. Włosy po terapii stają się nie tylko silniejsze, ale również piękne, błyszczące i łatwe w rozczesaniu.

 

Efekty

Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.

Wskazania

Zalecany odstęp między kuracjami wynosi 4 tygodnie.