image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie naszych klientów

DMP
2021/09/08

Perfekcyjne cięcie (kolejne). Trafne rady. Przemiła obsługa. Polecam!

STRZYŻENIE DAMSKIE Z MODELOWANIEM/ WŁOSY ŚREDNIE

Ula
2021/09/01

Polecam

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie ) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY DŁUGIE, MANICURE HYBRYDOWY, PEDICURE HYBRYDOWY, Opłata sanitarna

Anna
2021/08/31

Spędziłam dwie godziny w bardzo miłym, taktownym towarzystwie. Pani Joanna w tym czasie wykonała świetne -dobrane do moich oczekiwań farbowanie i modelowanie; zaproponowała wapno gdy obawiałam się typowej dla mnie po farbie reakcji alergicznej. wieczorem. Efekty - nadspodziewane.

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY KRÓTKIE, Opłata sanitarna

Ombre / Sobre – Damskie

180 - 240 min
od 340 PLN

Wybierz długość włosów

Wybierz dodatki

W przypadku usługi składającej się z koloryzacji podana cena jest orientacyjna i uzależniona od zużytego materiału o czym Klient zostanie w razie konieczności poinformowany przez Stylistę.
Przepraszamy, ale nie możemy zrealizować usługi w wybranej konfiguracji, prosimy o kontakt telefoniczny

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Koloryzacja ombre daje efekt cieniowania koloru od najciemniejszego przy nasadzie włosów do najjaśniejszego na końcach. Obie koloryzacje mogą zostać wykonane zarówno na włosach naturalnych jak i farbowanych. W przypadku Ombre – stopień przejścia pomiędzy kolorami jest bardzo wyrazisty (np. brąz połączony z jasnym blondem). Sombre natomiast jest znacznie subtelniejsza – najczęściej jeden, dwa tony różnicy. W przypadku koloryzacji ombre włosy są farbowane jaśniejszym kolorem na całej szerokości, natomiast sombre wyróżnia się nierównomiernością koloru i dużą ilością refleksów.

Efekty

  • Ombre to koloryzacja dla kobiet ceniących wyrazistość. Dzięki dużej różnicy kolorów pomiędzy nasadą a końcówkami włosów, ombre nie wymaga częstego odnawiania koloru. Najlepiej prezentuje się wykonana na długich, ciemnych włosach.
  • Sombre daje bardziej subtelny, naturalny efekt. Ta koloryzacja nadaje fryzurze blasku i rozświetla twarz. Sombre może być z powodzeniem wykonane na każdym kolorze i długości włosów.