image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie na temat tej usługi

Aneta
2022/03/28

Pani Kamila profesjonalnie w przemiłej atmosferze zajmuje się klientem. Polecam z całego serca jej zabiegi kosmetyczne.

DERMAQUEST MangoLift Collagen Thrapy

DMP
2022/03/27

Pani Iza wykonuje zabieg bardzo dokładnie i delikatnie. Polecam! Dodatkowo dziękuje za możliwość zmiany terminu w ostatniej chwili.

HENNA RZĘS , Henna Pudrowa BrowXenna z regulacją

Marta
2022/03/21

Joasia wymiata. Ma pomysły, rękę i umiejetnosci. Do tego wysokiej klasy kosmetyki. Pełne wiosenne odświeżenie. Włosy piękne i zadbane. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalnie. Jak zawsze 200% zadowolenia. Dziękuję :)

BABYLIGHTS/ REFLEKSY + tonowanie, ZE STRZYŻENIEM i modelowaniem, włosy długie

Rozjaśnianie włosów z tonowaniem – Damskie

150 - 225 min
od 415 PLN

Wybierz długość włosów

Wybierz dodatki

W przypadku usługi składającej się z koloryzacji podana cena jest orientacyjna i uzależniona od zużytego materiału o czym Klient zostanie w razie konieczności poinformowany przez Stylistę.
Przepraszamy, ale nie możemy zrealizować usługi w wybranej konfiguracji, prosimy o kontakt telefoniczny

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

W Upiększalni dbamy o to, by proces rozjaśniania był jednocześnie w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny dla struktury włosów. Nasze specjalistki ustają z klientką upragniony kolor, a następnie ocenią zdrowie i siłę włosów, by dobrać jak najlepsze rozwiązanie. Pracujemy na najwyższych jakości produktach marki Kevin Murphy, a nasze ekspertki wiedzą doskonale, jak osiągnąć najlepsze efekty. Włosy po rozjaśnieniu i tonowaniu są miękkie w dotyku i błyszczące. W zależności od barwy wyjściowej i oczekiwanego efektu, proces rozjaśniania może wymagać więcej niż jednej wizyty.