image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

Nowości

Biostymulatory w Upiększalni – poznaj niezwykłą skuteczność nowatorskich technologii

Wyjątkowa siła biostymulatorów

Wiele osób szuka klucza do zachowania jak najdłużej młodego wyglądu. Niestety efekty intensywnego trybu życia, niewłaściwej diety czy nieustannego stresu wpływają na zdrowie, a także na kondycję skóry.

Sposobem na zachowanie zdrowej i pięknej skóry mogą okazać się dostępne w naszej ofercie zabiegi kosmetyczne. W Upiększalni posiadamy bezcenne doświadczenie i technologie niezbędne do przeprowadzania tego typu zabiegów, a także z najwyższą starannością dbamy o higienę, a co za tym idzie bezpieczeństwo pacjentów.

Zabiegami, na które na pewno warto zwrócić uwagę, są te z wykorzystaniem biostymulatorów, za których widowiskowe efekty odpowiadają ich precyzyjnie dobrane, innowacyjne formuły.

Długotrwałe zapobieganie starzeniu się skóry

Biostymulatory za sprawą pobudzania komórek skóry do syntezy włókien elastyny i kolagenu odbudowują strukturę skóry, a co za tym idzie, zapobiegają jej starzeniu.

Pozwalają one na uzyskanie naturalnego liftingu skóry – wygładzenie zmarszczek, zwiększenie jej sprężystości oraz wymodelowanie konturu twarzy. 

Profhilo

Ten preparat bazuje na kwasie hialuronowym i zawiera aż 64 mg kwasu w jednej dawce. Jest to największe stężenie kwasu hialuronowego na świecie. Efektem jego działania jest m.in. wygładzenie zmarszczek i nadanie skórze sprężystości, a przede wszystkim poprawa owalu twarzy.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie Upiększalni, a także do kontaktu telefonicznego.

Dowiedz się więcej o Biostymulatorze – Profhilo

Nucleofill Strong

Nucleofill jest preparatem, który tworzony jest na bazie naturalnych polinukleotydów. Głęboko odnawia i biostymuluje skórę. Efektem zastosowania nucleofillu jest lifting skóry na poziomie komórkowym. Preparat ma również właściwości zapobiegające starzeniu, a także poprawia ogólny koloryt skóry.

Dowiedz się więcej o Biostymulator – Nucleofill Strong

Electri

Electri to preparat medyczny, który łączy w sobie bursztynian sodu z fizjologicznym stężeniem 0,55% kwasu hialuronowego. Jest to najczęściej stosowany biostymulator pod oczy. Efekty tego preparatu są widoczne już po pierwszym zabiegu, a należą do nich m.in. rozjaśnienie skóry, jej odpowiednie nawilżenie i zapobieganie jej starzeniu.

Dowiedz się więcej o Biostymulatorze – Electri

Xela Rederm

Bursztynian sodu jest składnikiem aktywnym, któremu preparat Xela Rederm zawdzięcza swoje niesamowite działanie. Receptura bogata jest również w kwas hialuronowy. Efektem działania tego preparatu są m.in. rozjaśnienie przebarwień, lifting, a także odmłodzenie skóry oraz poprawienie jej elastyczności.

Dowiedz się więcej o Biostymulatorze – Xela Rederm