image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

Nowości

Ekskluzywny rytuał nawilżający na twarz HYDRA 4HA i pielęgnacja domowa od Sothys

Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry to podstawa w dbaniu o jej stan i zdrowy wygląd. Niezwykle ważna jest codzienna pielęgnacja cery, którą warto także wesprzeć poprzez profesjonalne i niezwykle skuteczne zabiegi nawilżające na twarz w salonie kosmetycznym.

Niezwykła moc czterech źródeł kwasu hialuronowego

Zabieg Hydra 4HA oraz linia kosmetyków Hydra Hyaluronic Acid przygotowane zostały z myślą o stworzeniu rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie nawodnienie każdego typu cery. Wśród wykorzystywanych w nich składników aktywnych znajdują się – zgodnie z nazwą zabiegu – cztery źródła kwasu hialuronowego:

  • stymulator kwasu hialuronowego w postaci ekstraktu z borowika szlachetnego,
  • opatentowane, organiczne peptydy z jarzębiny,
  • wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy,
  • zupełnie nowy mikro-kwas hialuronowy.

Pozyskiwany ze środowiska naturalnego w sercu regionu Limousin we Francji borowik szlachetny stanowi źródło cennych polisacharydów (cukrów), witaminy B3 oraz składników przeciwutleniających. Uzyskiwany z niego opatentowany ekstrakt stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, zwiększając jego zawartość o 23% w naskórku i o 29% w skórze właściwej.

Zbierane ręcznie w certyfikowanym obszarze ekologicznym jagody jarzębiny bogate są natomiast w peptydy, których dobroczynne działanie na funkcję bariery skóry zostały potwierdzone czteroletnimi badaniami Sothys.

Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy charakteryzuje się ochronnym działaniem na powierzchni skóry oraz zdolnością zatrzymywania wody. Natomiast niskocząsteczkowy i mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy został zawarty w preparatach ze względu na szybkie wchłanianie się w głąb skóry i skuteczne działanie.

Całość dopełniają dwa składniki aktywne o niezwykle skutecznej, nowoczesnej, opatentowanej formule. To właśnie używane w zabiegu starannie dobrane substancje, będące efektem zaawansowanych badań Sothys, w połączeniu z zastosowaniem profesjonalnych technik prowadzą do jego wysokiej efektywności. 

Spektakularne efekty zabiegu Hydra 4HA

Zabieg nawilżający na twarz Hydra 4HA to wyjątkowa propozycja o ekskluzywnym charakterze, gdzie cały proces składa się z sześciu faz oraz specjalnie dobranych technik masażu. Stanowi on doskonały sposób na intensywne i dogłębne nawilżenie skóry – ma za zadanie stymulować jej komórki do samodzielnej produkcji składników nawilżających (w tym kwasu hialuronowego). Ponadto przyczynia się do uruchomienia procesów regeneracji skóry, a także wzmocnienia bariery naskórkowej. Kompleksowe podejście rozwiązań zawartych w zabiegu pozwala na wzrost nawilżenia cery, który utrzymywany jest w skórze przez długi czas.

Kiedy warto się zdecydować na taki zabieg?

Jeśli w grę wchodzi nawilżanie twarzy, zabiegi będą wskazane przede wszystkim dla osób, które zmagają się z suchą, wyraźnie odwodnioną skórą. Występowanie na niej zmarszczek mimicznych również może być oznaką braku nawilżenia i wskazówką do tego, aby zdecydować się na zabieg. Przesłankami do jego wykonania są też oznaki fotostarzenia, a także łuszcząca się skóra. W takiej sytuacji warto reagować szybko i zdecydować się na wykonanie profesjonalnego zabiegu nawilżającego, takiego jak właśnie rytuał Hydra 4HA.

W lutym do każdego zabiegu Hydra 4HA otrzymasz zabieg parafinowy na dłonie GRATIS!

Postaw na profesjonalny zabieg i zadbaj o swoją cerę

Chcąc zadbać o wygląd skóry twarzy, warto mieć na uwadze różne istniejące propozycje zabiegów kosmetycznych. Podobnie jak w przypadku wszystkich kuracji, również w przypadku wszelkich zabiegów nawilżających na twarz dobrze jest mieć świadomość, jak ważne jest ich profesjonalne wykonanie i zastosowanie właściwych środków, aby osiągnąć jak najbardziej zadowalające efekty. Z tego powodu do wykonania zabiegu na twarz mocno nawilżającego należy wybierać doświadczone salony kosmetyczne, których kosmetologom bez obaw oddasz swoją skórę w ich profesjonalne ręce. 

Nie zapomnij o regularnej pielęgnacji domowej

Zabiegi nawilżające na twarz w gabinecie kosmetycznym to nie wszystko! Nie można zapomnieć o codziennej, regularnej pielęgnacji odpowiadającej potrzebom skóry. Linia kosmetyków Hydra Hyaluronic Acid to doskonały wybór dla osób, których cera potrzebuje dogłębnego nawilżenia. Znajdziesz w niej intensywne serum nawilżające, a także nawilżające kremy odmładzające (w dwóch wariantach – satynowym, który jest lekki i szybko się wchłania oraz aksamitnym, czyli kremowym i komfortowym). To gwarancja widocznego ujędrnienia skóry, wygładzenia rysów twarzy oraz wzrostu nawilżenia!

W lutym kosmetyki pielęgnacyjne z linii Hydra 4HA od Sothys kupisz z 10% zniżką!