image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

Nowości

Nowość – Rytuał MONDUNIQ

Luksus na wyciągnięcie ręki

Najwyższa pora na odrobinę luksusu! Odpocznij i zrelaksuj się podczas nowego zabiegu w Upiększalni – opływającego w mleko i miód rytuału MONDUNIQ. Niech Twoja skóra zalśni złotymi drobinkami oraz zdrowym blaskiem!

Pozwól zadbać o siebie prawdziwym specjalistom w dziedzinie regeneracji i relaksu. Rytuał MONDUNIQ to coś więcej niż tylko zabieg kosmetyczny z masażem. To celebracja Ciebie jako osoby, czas, w którym możesz wreszcie zatrzymać się na chwilę oraz poczuć się wyjątkowo. Odkryj w sobie zmysłową boginię i uwolnij swoją wewnętrzną kobiecość. To właśnie tym jest prawdziwy „rytuał”, i dlatego zawarty jest w nazwie tego zabiegu. To doświadczenie przekracza granice zwykłej pielęgnacji i regeneracji, przenosząc Cię w inny świat za pomocą zmysłowych aromatów mleka i miodu. 

Najpierw czeka Cię peeling całego ciała, a następnie jego relaksacyjny i regenerujący masaż. Delikatny, ale zdecydowany dotyk, którego doświadczysz podczas masażu, pozwoli na uwolnienie napięcia nie tylko z Twojego ciała, ale również z Twojej głowy. Twoja skóra zostanie zregenerowana i odświeżona, a Tobie towarzyszyć będzie uczucie ukojenia. Poczucie wyjątkowości będzie z Tobą jeszcze długo po zabiegu – Twój partner nie pozwoli Ci o nim zapomnieć, kiedy poczuje jak miękkie i nawilżone jest całe Twoje ciało. Celebracja Ciebie jako kobiety będzie zatem trwać o wiele dłużej niż sama wizyta w Upiększalni!