image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Vital Injector 2 TM

Iniekcja Vital Injector 2 to zabieg polegający na bezpośrednim dostarczeniu do skóry substancji regenerującej, odżywczej, nawilżającej itp. Vital Injector 2  nakłuwa skórę metodą wieloigłową i dostarcza preparat próżniowo. Dodatkowe wkłucia igieł prowadzą do samoregeneracji skóry oraz pobudzają kolagen.

Nie znajdziesz na rynku medycyny estetycznej drugiego takiego urządzenia. Vital Injector 2 to zaawansowana i innowacyjna technologia wykorzystywana do zabiegu próżniowej mezoterapii igłowej.
Pozwala na wprowadzenie w skórę i do tkanki podskórnej preparatów kosmetycznych i składników odżywczych w całkowicie bezpieczny i efektywny sposób. Zarówno samo urządzenie, jak i mikroigły posiadają Certyfikat CE Medyczny, a dzięki wymiennemu jednorazowemu filtrowi, zachowane zostają najwyższe standardy higieny! Opatentowana przez producenta metoda blokady przepływu zwrotnego zapobiega cofaniu się preparatów.


Dzięki wielu igłom działającym w tym samym czasie urządzenie Vital Injector 2 osiąga optymalne rezultaty zabiegu. Technologia próżniowa sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie powoduje efektów ubocznych. Podanie składników aktywnych na precyzyjnie zaplanowaną głębokość znacznie zwiększa skuteczność ich działania.