image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

Nowości

Olśniewający look na karnawał i studniówkę

Bądź piękna i poczuj się, jak gwiazda. Skorzystaj z oferty promocyjnych zabiegów idealnych dla młodych dziewczyn podczas studniówki, jak również dla wszystkich kobiet chcących błyszczeć na karnawałowej imprezie. Oddaj się w ręce profesjonalistów, aby stworzyć look, który doda Ci pewności siebie i sprawi, że oczarujesz wszystkich gości podczas tego wyjątkowego przyjęcia!

Studniówka to ważny wieczór dla każdej młodej damy, warto wiec zadbać o to, aby stylizacja z uwzględnieniem fryzury i makijażu stanowiła wspólną całość, dokładnie przemyślaną i odpowiednią zarówno do typu urody, kształtu twarzy, jak i osobistych preferencji. Z tego też powodu przed tak ważną okazją warto skorzystać z usług salonu kosmetycznego, który pomoże w przygotowaniach. Nasi styliści wyczarują idealny image pozwalający na świetną zabawę przez cały wieczór. W najlepsze przetańczysz całą noc bez ciągłego zaglądania w lusterko i nanoszenia poprawek.

Karnawał to jedna z większych okazji w ciągu roku, aby wyszaleć się na imprezie. Dla dobrego samopoczucia i komfortu podczas całonocnego szaleństwa warto zadbać o idealną i trwałą fryzurę, makijaż, a także paznokcie. Skorzystaj z promocyjnych pakietów przygotowanych właśnie na takie okazje i pozwól się porwać nieograniczonej zabawie przez wiele godzin. Zaufani profesjonaliści pomogą Ci stworzyć stylizację, w której poczujesz się sobą w najlepszym wydaniu!

Niezależnie czy Twój bal to studniówka, czy karnawałowa impreza sprawdź z jakich 3 pakietów możesz skorzystać podczas wizyty w naszym salonie.

Pakiet 1 to konkretna opcja w przystępnej cenie, która pozwoli na wyczarowanie wymarzonej fryzury i olśniewającego makijażu. Dodatkowo przed make-upem gratis zostanie nałożona ampułka bankietowa, która rozświetli twarz, a przy tym wzmocni trwałość nałożonych w późniejszym etapie kosmetyków kolorowych. Z takim zabiegiem możesz mieć pewność, że wszystko utrzyma się na swoim miejscu przez wiele godzin.

Pakiet 2 obejmuje fryzurę i makijaż oraz gratis ampułkę bankietową z Pakietu 1, jak również został dodatkowo wzbogacony o profesjonalny zabieg na dłonie. Wybierając tą opcje czeka Cię manicure hybrydowy oraz gratisowy zabieg parafinowy. Oprócz świetnego i trwałego makijażu możesz, więc liczyć na idealną stylizację paznokci oraz pięknie wypielęgnowane i nawilżoną skórę dłoni.

Pakiet 3 przy wyborze tej usługi oprócz olśniewającej fryzury, wyjściowego makijażu, trwałego manicure hybrydowego i gratisowych zabiegów parafiny na dłonie wraz z ampułką bankietową, możesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu bankietowego z 40% zniżką.

Nie czekaj i zarezerwuj termin już teraz! Promocja trwa tylko do końca stycznia!

tel. +48 514 204 380