image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
e

Opinie na temat tej usługi

Aneta
2022/03/28

Pani Kamila profesjonalnie w przemiłej atmosferze zajmuje się klientem. Polecam z całego serca jej zabiegi kosmetyczne.

DERMAQUEST MangoLift Collagen Thrapy

DMP
2022/03/27

Pani Iza wykonuje zabieg bardzo dokładnie i delikatnie. Polecam! Dodatkowo dziękuje za możliwość zmiany terminu w ostatniej chwili.

HENNA RZĘS , Henna Pudrowa BrowXenna z regulacją

Marta
2022/03/21

Joasia wymiata. Ma pomysły, rękę i umiejetnosci. Do tego wysokiej klasy kosmetyki. Pełne wiosenne odświeżenie. Włosy piękne i zadbane. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalnie. Jak zawsze 200% zadowolenia. Dziękuję :)

BABYLIGHTS/ REFLEKSY + tonowanie, ZE STRZYŻENIEM i modelowaniem, włosy długie

Farbowanie – Koloryzacja Damska

150 - 240 min
od 325 PLN

Wybierz długość włosów

Wybierz dodatki

W przypadku usługi składającej się z koloryzacji podana cena jest orientacyjna i uzależniona od zużytego materiału o czym Klient zostanie w razie konieczności poinformowany przez Stylistę.
Przepraszamy, ale nie możemy zrealizować usługi w wybranej konfiguracji, prosimy o kontakt telefoniczny

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Koloryzacja permanentna, dla tych, którzy chcą na stałe zmienić barwę swoich włosów, lub udoskonalić obecną – usługa obejmuje farbowanie całej długości włosów, uzupełnienie odrostów, a także tonowanie. W naszym salonie koloryzacja wykonywana jest przy użyciu profesjonalnych farb Color.me marki Kevin Murphy – ich główne składniki to miód Manuka, masło Shea oraz wyciąg z granatu, a oprócz tego między innymi wosk pszczeli, nasiona słonecznika i owoc dzikiej róży. Nie tylko pięknie pachną, ale też są wolne od PPD, czyli toksycznego barwnika, który zawiera większość innych farb, który powoduje reakcje alergiczne i podrażnienia skóry głowy.