image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie na temat tej usługi

Aneta
2022/03/28

Pani Kamila profesjonalnie w przemiłej atmosferze zajmuje się klientem. Polecam z całego serca jej zabiegi kosmetyczne.

DERMAQUEST MangoLift Collagen Thrapy

DMP
2022/03/27

Pani Iza wykonuje zabieg bardzo dokładnie i delikatnie. Polecam! Dodatkowo dziękuje za możliwość zmiany terminu w ostatniej chwili.

HENNA RZĘS , Henna Pudrowa BrowXenna z regulacją

Marta
2022/03/21

Joasia wymiata. Ma pomysły, rękę i umiejetnosci. Do tego wysokiej klasy kosmetyki. Pełne wiosenne odświeżenie. Włosy piękne i zadbane. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalnie. Jak zawsze 200% zadowolenia. Dziękuję :)

BABYLIGHTS/ REFLEKSY + tonowanie, ZE STRZYŻENIEM i modelowaniem, włosy długie

RFrax Lift – Radiofrekwencja Mikroigłowa – Ciało

90 min
od 695 PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Zabieg z użyciem urządzenia RFrax Lift to jedna z najnowocześniejszych technologii liftingu skóry. Wykorzystuje mikronakłucia oraz prądy o częstotliwości radiowej (RF). Metoda pozwala wykonać zabieg w zakresie regeneracji, silnego napięcia zwiotczeń, bardzo intensywnej biostymulacji oraz mocnej przebudowy kolagenu.

Bezpośrednim efektem jest rozpoczęcie remodelingu podskórnego kolagenu. Następuje obkurczenie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka następnych tygodni po zabiegu. Dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcenia się i zagęszczenia jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań.

Skóra jest przez to bardziej zagęszczona, jędrniejsza i sprężysta, dochodzi do likwidacji zwiotczeń na piersiach, brzuchu czy ramionach. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, blizny i rozstępy. Podgrzanie tkanek przyczynia się do zwiększenia krążenia krwi oraz przyspiesza metabolizm.

Efekty

  • Lifting ciała
  • Zmniejszenie rozstępów
  • Redukcja blizn pooperacyjnych
  • Poprawa gęstości skóry
  • Likwidacja obrzęków
  • Poprawa kolorytu oraz struktury skóry
  • Intensywna regeneracja
  • Odmłodzenie skóry