image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search
 

Nowości

Voucher prezentowy na udane święta

Praktyczny i uniwersalny prezent świąteczny

Praktyczny prezent, który bez wątpienia przypadnie do gustu obdarowanej osobie? Mamy coś takiego! Nasze vouchery prezentowe to podarunki niosące chwilę relaksu, regeneracji i troski.

Voucher na zabieg kosmetyczny lub fryzjerski 

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów voucherów prezentowych. Pierwszy z nich to voucher na zabieg kosmetyczny, który pozwala obdarowanej osobie na wykorzystanie go (we wskazanej na voucherze kwocie) na dowolny, wybrany przez nią zabieg kosmetyczny. Chwila błogiego relaksu podczas luksusowego rytuału Mondiniq opływającego mlekiem i miodem? A może zabieg anti-aging oparty na dobroczynnym działaniu retinolu? Obdarowana będzie mogła wybrać to, czego najbardziej potrzebuje!

Kolejny rodzaj to bardzo praktyczny voucher na zabieg fryzjerski. W końcu każdy od czasu do czasu musi udać się na strzyżenie, koloryzację, pielęgnację włosów lub ich upięcie. Taki prezent to bez wątpienia strzał w 10!

Voucher na lekcję makijażu z profesjonalistą

Bardzo ciekawym i wartościowym prezentem pod choinkę jest lekcja makijażu z makijażystką! W trakcie zajęć kursantka pozna makijażowe triki prosto od profesjonalistki, zdobędzie umiejętności dotyczące malowania się zgodnie ze swoimi potrzebami oraz typem urody i rodzajem cery oraz poćwiczy je w praktyce. Takie spotkanie to także bardzo dobrze spędzony czas! Dodatkowo uczestniczka lekcji otrzyma zniżkę -50 zł na dowolny kosmetyk kolorowy dostępny w naszym salonie!

Voucher na wykonanie Beauty Planu

Beauty Plan to plan perfekcyjnie dobranej kuracji odpowiadającej na potrzeby skóry. Możliwość otrzymania indywidualnego Beauty Planu sporządzonego przez profesjonalnych kosmetologów będzie miłym prezentem dla kobiety. Zawiera on: 

  • listę kosmetyków dopasowanych do potrzeb skóry,
  • listę zalecanych, adekwatnych do stanu skóry zabiegów kosmetycznych,
  • wskazówki dotyczące postępowania z danym typem cery.

Do każdego Beauty Planu dołączamy voucher o jego wartości do wykorzystania na kosmetyki oraz zabiegi dostępne w naszym salonie. Pozwoli to obdarowanej osobie od razu zacząć dobraną kurację!

Taki prezent nie może być nietrafiony

Nasze vouchery są skonstruowane tak, aby był jak najbardziej praktyczne i uniwersalne. Stanowią doskonały sposób na trafiony prezent świąteczny dla bliskiej osoby! W końcu niosą one chwile relaksu oraz zadbania o siebie, a także o swoją skórę, ciało  lub włosy!