image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie na temat tej usługi

Aneta
2022/03/28

Pani Kamila profesjonalnie w przemiłej atmosferze zajmuje się klientem. Polecam z całego serca jej zabiegi kosmetyczne.

DERMAQUEST MangoLift Collagen Thrapy

DMP
2022/03/27

Pani Iza wykonuje zabieg bardzo dokładnie i delikatnie. Polecam! Dodatkowo dziękuje za możliwość zmiany terminu w ostatniej chwili.

HENNA RZĘS , Henna Pudrowa BrowXenna z regulacją

Marta
2022/03/21

Joasia wymiata. Ma pomysły, rękę i umiejetnosci. Do tego wysokiej klasy kosmetyki. Pełne wiosenne odświeżenie. Włosy piękne i zadbane. Wszystko na najwyższym poziomie i profesjonalnie. Jak zawsze 200% zadowolenia. Dziękuję :)

BABYLIGHTS/ REFLEKSY + tonowanie, ZE STRZYŻENIEM i modelowaniem, włosy długie

Henna brwi i rzęs z regulacją

30 min
od 85 PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Henna jest fantastyczną metodą przyciemniania brwi i rzęs, nadając im pięknego koloru i kształtu. Jest całkowicie naturalna i bezpieczna – henna jest barwnikiem pochodzenia roślinnego, uzyskuje się ją ze sproszkowanych liści i pędów Lawsonii bezbronnej, a kobiety na całym świecie używają jej od tysięcy lat. Do henny stosowanej w kosmetyce dodawane są pigmenty, które sprawiają, że jej odcień pasuje idealnie do naturalnej barwy brwi i rzęs. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Ze względu na półtrwałość, zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla klientek, które nie chcą decydować się na permanentny makijaż. Szczególnie polecany dla kobiet, które chcą podkreślić i uwydatnić kolor brwi i rzęs, a nie chcą, lub nie mają czasu na codzienne malowanie.

Zalecana częstotliwość:

– Henna brwi: co 14 dni

– Henna rzęs: co 28 dni