image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Ostatnie wpisy
Search

Opinie naszych klientów

DMP
2021/09/08

Perfekcyjne cięcie (kolejne). Trafne rady. Przemiła obsługa. Polecam!

STRZYŻENIE DAMSKIE Z MODELOWANIEM/ WŁOSY ŚREDNIE

Ula
2021/09/01

Polecam

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie ) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY DŁUGIE, MANICURE HYBRYDOWY, PEDICURE HYBRYDOWY, Opłata sanitarna

Anna
2021/08/31

Spędziłam dwie godziny w bardzo miłym, taktownym towarzystwie. Pani Joanna w tym czasie wykonała świetne -dobrane do moich oczekiwań farbowanie i modelowanie; zaproponowała wapno gdy obawiałam się typowej dla mnie po farbie reakcji alergicznej. wieczorem. Efekty - nadspodziewane.

FARBOWANIE (1-2 odcienie, odrost + tonowanie) Z MODELOWANIEM/ WŁOSY KRÓTKIE, Opłata sanitarna

Henna brwi i rzęs z regulacją

30 min
od 65 PLN

Nie masz konta na żadnej z tych platform? Skorzystaj z naszego samouczka i rezerwuj wygodnie

Jak zarezerwować wizytę?

Lub zadzwoń do nas i zarezerwuj termin wizyty telefonicznie

Opis usługi

Henna jest fantastyczną metodą przyciemniania brwi i rzęs, nadając im pięknego koloru i kształtu. Jest całkowicie naturalna i bezpieczna – henna jest barwnikiem pochodzenia roślinnego, uzyskuje się ją ze sproszkowanych liści i pędów Lawsonii bezbronnej, a kobiety na całym świecie używają jej od tysięcy lat. Do henny stosowanej w kosmetyce dodawane są pigmenty, które sprawiają, że jej odcień pasuje idealnie do naturalnej barwy brwi i rzęs. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Ze względu na półtrwałość, zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla klientek, które nie chcą decydować się na permanentny makijaż. Szczególnie polecany dla kobiet, które chcą podkreślić i uwydatnić kolor brwi i rzęs, a nie chcą, lub nie mają czasu na codzienne malowanie.

Zalecana częstotliwość:

– Henna brwi: co 14 dni

– Henna rzęs: co 28 dni